Skip to content Skip to footer

Bizim suçumuz değil!

Cinsel Şiddetten hayatta kalanları haklarından yararlanmaları konusunda güçlendirmeyi hedefleyen Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği olarak, bu hedefe ulaşmak amacıyla Yönlendirme ve Destek Çalışmaları’nı faaliyete geçiriyoruz. Hayatta kalanları hakları ve ihtiyaç duydukları erişilebilir destekler konusunda bilgilendirmek üzere oluşturduğumuz programda hukuk danışmanı ve sosyal hizmet uzmanı desteğinin yanında psikolojik destek sunan birimlere de yönlendirme yapıyoruz.

Cinsel şiddete maruz bırakıldaysınız ya da bırakıldığınızı düşünüyorsanız hafta içi pazartesi, salı, perşembe, cuma günleri 11:00 – 17:00 saatleri arasında 0549 599 15 19 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da basvuru@cinselsiddetlemucadele.org üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cinsel taciz, cinsel saldırı, cinsel temelli mobbing, ısrarlı takip ve tehdit (fiziki ve/veya sosyal medya), çocuklukta yaşanan cinsel istismar, çevrimiçi cinsel şiddet, cinsel sağlığın ihlali, partner şiddeti, cinsel yönelim/cinsiyet kimliği temelli cinsel/cinselleştirilmiş şiddet konularında danışmanlık verilmekte, psikolojik destek için yönlendirme yapılmakta ve hukuki destek verilmektedir.

Yalnız değiliz, destek istemek hakkımız!

Destek Sistemi/Başvuru Sistemi Açık Rıza Metni
Anket Aydınlatma Metni
info@cinselsiddetlemucadele.org – +90 542 585 39 90