Skip to content Skip to footer

“Hiyerarşik olmayan örgütlenme, son yıllarda sivil toplum örgütlerinin gündemini meşgul eden bir konu. Hiyerarşik olmayan örgütlenme nedir? Neden hiyerarşik olmayan örgütlenmeye ihtiyaç duyulur? Hiyerarşik olmayan örgütlerde ne gibi sorunlar yaşanır? Bu sorunların nedenleri nelerdir?

14 Eylül 2019 Cumartesi günü 14.00-17.00 arasında yapacağımız atölye çalışmasında “hiyerarşik olmayan örgütlenme” etrafında düşünce ve deneyimlerimizi harmanlayacağımız bir zaman geçireceğiz.

Bu etkinliği Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Derneği ve Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği olarak birlikte “Cinsel Şiddet Kavramı Tartışmaları” projesi çerçevesinde geçekleştiriyoruz. Bir dizi olarak tasarladığımız etkinliklerimizde şiddet ve cinsel şiddet kavramları konusunda tartışma alanları açmayı, gündelik hayatımızın bir parçası haline gelen baskı ve diğer şiddet biçimlerinden etkilenişlerimizi ve bunlara verdiğimiz tepkileri paylaşma, alternatifler yaratma konusunda bir zemin sağlamayı hedefliyoruz.

Hiyerarşik olmayan örgütlenme etkinliğimiz;
– 30 kişiyle sınırlıdır. Katılımcı sayısını takip edebilmemiz için merhaba@siddetsizlikmerkezi.org adresine mail ile kayıt yaptırabilirseniz seviniriz.  Katılımda kayıt sırası esas alınacaktır.
– Tam 14.00’te başlayacaktır. Çalışmanın bütünlüğünün bozulmaması için saat 14.15’ten sonra çalışmayı bölmemenizi rica ederiz.

Adres: Kuloğlu Mah. Gülabici Sok. No: 16 D: 2 (Girişin üstü) Cihangir – İstanbul

info@cinselsiddetlemucadele.org – +90 542 585 39 90